GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålar 8895332
nr 889 5332
Skålar
2 st, Stengods, Kina, diameter: 11-15
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 april 2014
kl 18:04:57
21/4 12:31:53
100 kr
21/4 13:19:45
Stengods